KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6684549
nr 668 4549
Gravyr
1700-tal, Dedié a M. de Cideville, 25x19
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 22 november 2010
kl 19:15:59
700 kr
350 kr
500 kr
650 kr
800 kr
900 kr